We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om sociale mediafuncties aan te bieden en om ons verkeer te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze site met onze sociale media-, advertentie- en analysepartners, die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten.
Onze privacyverklaring:
Hieronder kunt u kiezen voor welke doeleinden u cookies op de website van De Clercq wilt toestaan.
Weten hoe u hier alvast op kunt inspelen? Klik dan hier. Daarnaast hebben Maaike Wetting en Karen Helbers uitgelegd hoe het ontslagsysteem zal veranderen en welke procesrechtelijke gevolgen dat zal hebben. Tot slot heeft Henriëtte van Baalen uitgelegd op welke vergoeding een werknemer recht heeft bij het einde van de arbeidsovereenkomst. Onze conclusie is dat het voor werkgevers niet makkelijker wordt om een werknemer te ontslaan. Procedures zullen niet sneller worden. Dit waren ook de reacties van de deelnemers na afloop. Gelukkig hebben zij handvatten gekregen om hier mee om te gaan. Was u niet bij het seminar, maar wilt u wel weten wat het nieuwe ontslagrecht voor uw organisatie betekent? We praten u graag bij.
Heeft u vragen over het nieuwe ontslagrecht, neemt u dan contact op met Henriëtte van Baalen, Partner, Advocaat & Mediator.